MODUS ceiling light LED EXAL 48W 5900lm/3000 IP20 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOEXAL6000CX3KOPDS91
KOD VÝR.:EXAL6000CX3KOPDG/DALI
EAN.:8596099094201
| Výrobce: | |
| Product family | BRSB |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099082598 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | Širokozářič st. |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, opal |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 132 |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Bulkheads |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 4600 lm |
| Material housing | kov |
| Outter diameter | 480.0 |
| Power | 44 W |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| typ svítidla | Bulkheads |
| účinnost svítidla | 105 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | 1-10 V |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP44 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099082598 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOBRSB3KO480V5/ND/PI | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOEXAL6000CX3KOPDS91
KOD VÝR.:EXAL6000CX3KOPDG/DALI
EAN.:8596099094201
KOD KRAT.:MOISRAC2KVM4V160/ND7
KOD VÝR.:ISRAC2KVM4V160/ND700K
EAN.:8596099005320
KOD KRAT.:MOIDRA2KNY4V1ND600/1
KOD VÝR.:IDRA2KNY4V1ND600/1050ISO3
EAN.:8596099001209
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved