MODUS damp proof batten LEDPH 53W 7800lm/4000 IP65 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOPHD7000L4PC/S/DALI
KOD VÝR.:PHD7000L4PC/S/DALI
EAN.:8596099040352
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073764284 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | Širokozářič st. |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-opal |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Emergency gear | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 108.0 |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | stropnice |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Steel |
| Outter diameter | 375 |
| Power | 27 W |
| přepravní rozměr cm | 37.5 cm |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| Transport height | 130 |
| Transport length | 375 |
| Transport width | 375 |
| typ svítidla | stropnice |
| účinnost svítidla | 100 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP44 |
| Luminous flux | 2700 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8595073764284 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOBRSB2KO375V2/NDNZ | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOPHD7000L4PC/S/DALI
KOD VÝR.:PHD7000L4PC/S/DALI
EAN.:8596099040352
KOD KRAT.:MOED1500A4Z60/05/ND
KOD VÝR.:ED1500A4Z60/05/600/ND
EAN.:8596099050375
KOD KRAT.:MOIBP4000C4KO600ND/9
KOD VÝR.:IBP4000C4KO600ND/90
EAN.:8596099084028
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved