MODUS svít.nouz.LED OUTDOOR 3x1W SA/3h. IP66 přisaz. ;bílá autotest vyh.
KOD KRAT.:MOODB/3x1W/B/3/SA/AT
KOD VÝR.:ODB/3x1W/B/3/SA/AT/WH/TO
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MEGAMAN |
|---|---|
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Bulkheads |
| typ svítidla | Bulkheads |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP44 |
| Lamp | LED |
| Lifespan | 25000 hod |
| Luminous flux | 1100 lm |
| Power | 5 W |
| KOD | MGFCL53600em/830 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOODB/3x1W/B/3/SA/AT
KOD VÝR.:ODB/3x1W/B/3/SA/AT/WH/TO
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved