MEGAMAN svít.stropnice.LED RENZO 22/15/10W 2000-930lm/830/840 IP44 50Y ;pr.390mm
KOD KRAT.:MGFCL71800v0-ds/sc
KOD VÝR.:FCL71800v0-ds/sc
EAN.:4892657102741
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657104301 |
| Length | 330.0 |
| Diameter | 330.0 |
| Energy efficiency label | F |
| Dimensions | 330 x 110 mm |
| Packaging | 10 ks |
| Weight | 0.660 kg |
| Others | |
| Beam angle | 110.0 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Colour | POLAR |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | stropnice |
| přepravní rozměr cm | 34 cm |
| Transport height | 120 |
| Transport length | 340 |
| Transport width | 340 |
| typ svítidla | stropnice |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 10 W |
| IP rating | IP44 |
| Lamp | LED |
| Lifespan | 50000.00 hod |
| Luminous flux | 1400 lm |
| Power | 10 W |
| EAN | 4892657102697 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4892657104301 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MGFCL71700v0-ds/sc | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MGFCL71800v0-ds/sc
KOD VÝR.:FCL71800v0-ds/sc
EAN.:4892657102741
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved