PHILIPS HUE-WA downlight LED Xamento 1x5.7W GU10 350lm/820-65/WCA IP44; black
KOD KRAT.:PHIH8719514452138
KOD VÝR.:871951445213800
EAN.:8719514452138
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657082692 |
| Length | 56 |
| Dimensions | 672 x 62 x 62 mm |
| Packaging | 8 ks |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IP rating | IP66 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | prachotěsy |
| Power | 19 W |
| přepravní rozměr cm | 69 cm |
| Transport height | 75 |
| Transport length | 690 |
| Transport width | 95.0 |
| typ svítidla | prachotěsy |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Lamp | LED |
| Lifespan | 25000 hod |
| Luminous flux | 1778.00 lm |
| KOD | MGFOB61400v0-pl/840 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4892657078473 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4892657082692 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHIH8719514452138
KOD VÝR.:871951445213800
EAN.:8719514452138
KOD KRAT.:BEP0612
KOD VÝR.:1902060200
EAN.:8595025309556
KOD KRAT.:BEP084501
KOD VÝR.:1908245003
EAN.:8595025392657
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved