PHILIPS HUE-WA light stand LED Signe 29W 2550lm/820-65/WCA IP20; white
KOD KRAT.:PHIH8718696176252
KOD VÝR.:871869617625200
EAN.:8719514476196
| Výrobce: | |
| Product family | TONO |
|---|---|
| Manufacturer | MEGAMAN |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657099836 |
| Dimensions | 1500x75x24mm |
| Packaging | 10 ks |
| Length | 1500.00 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| přepravní rozměr cm | 4772 cm |
| Transport height | 30 |
| Transport length | 1500.00 |
| Transport width | Extreme narrow beam 5-10° |
| typ svítidla | liniová |
| With motion sensor | ne |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | LED |
| Lifespan | 50000 hod |
| Luminous flux | 5200 lm |
| Power | 48 W |
| EAN | 4892657099836 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MGFIB70700v2/840 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHIH8718696176252
KOD VÝR.:871869617625200
EAN.:8719514476196
KOD KRAT.:PHIH8719514343481
KOD VÝR.:871951434348100
EAN.:8719514343481
KOD KRAT.:HTRZT1.0T
KOD VÝR.:V460
EAN.:8595614707350
KOD KRAT.:HTRPV11
KOD VÝR.:V170
EAN.:8595614703505
KOD KRAT.:PHIH76020/31/P7
KOD VÝR.:8718696173992
EAN.:8718696173992
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved