MEGAMAN LED reflector PAR16 3.1W/35W GU10 4000K 270lm/36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:MGLR6303.1LN-WFL/CW
KOD VÝR.:LR6303.1LN-WFL
EAN.:4892657099171
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657082388 |
| Length | 52 |
| Energy efficiency label | F |
| Dimensions | 52 x 50 mm |
| Packaging | 60 ks |
| Weight | 0.053 kg |
| Diameter | 50 |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp shape | Reflector bulb |
| Power | 4.7 W |
| přepravní rozměr cm | 6 cm |
| Transport height | 60 |
| Transport length | 52 |
| Transport width | 52 |
| Type/Shape | PAR16 |
| With motion sensor | ne |
| Beam angle | 35 st. |
| Cap-base | GU10 |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 50 W |
| IP rating | IP20 |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 390 lm |
| Reflector | ano |
| type of glass/cover | Frosted |
KOD KRAT.:MGLR6303.1LN-WFL/CW
KOD VÝR.:LR6303.1LN-WFL
EAN.:4892657099171
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved