PHILIPS HUE-WA light stand LED Signe 29W 2550lm/820-65/WCA IP20; black
KOD KRAT.:PHIH8718696176269
KOD VÝR.:871869617626900
EAN.:8719514476219
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657053463 |
| Energy efficiency label | F |
| Dimensions | 100 x 35 mm |
| Packaging | 60 ks |
| Weight | 0.059 kg |
| Length | 100 |
| Diameter | 35 |
| Others | |
| Colour | bílá |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp shape | Svíčková žárovka |
| Power | 4.9 W |
| přepravní rozměr cm | 11.7 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 117 |
| Transport length | 39 |
| Transport width | 39 |
| Type/Shape | B35 |
| With motion sensor | ne |
| Cap-base | E14 |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 40 W |
| IP rating | IP20 |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 470.0 lm |
| type of glass/cover | opál |
| EAN | 4892657053463 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MGLC0404.9/CW/E14 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHIH8718696176269
KOD VÝR.:871869617626900
EAN.:8719514476219
KOD KRAT.:PHI17296/30/16
KOD VÝR.:8718696131220
EAN.:8718696131220
KOD KRAT.:OSESMFG1256DWF
KOD VÝR.:4058075528291
EAN.:4058075528291
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved