MEGAMAN LED bulb A60 9.6W/75W E27 2700K 1055lm NonDim 15Y opal
KOD KRAT.:MGLG7109.6/WW/E27
KOD VÝR.:LG719.6-E27-2700K
EAN.:4892657098853
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657089325 |
| Weight | 0.100 kg |
| Energy efficiency label | E |
| Dimensions | 112 x 60 mm |
| Packaging | 60 ks |
| Length | 112 |
| Diameter | 60 |
| Others | |
| Beam angle | 360 st. |
| Colour | POLAR |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Power | 6.8 W |
| přepravní rozměr cm | 11.9 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 65 |
| Transport length | 63 |
| Transport width | 119 |
| Type/Shape | A60 |
| With motion sensor | ne |
| Cap-base | E27 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 60 W |
| IP rating | IP20 |
| Lamp shape | Klasická žárovka |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 810 lm |
| type of glass/cover | Frosted |
| KOD | MGLG206068/WW/E27 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4892657089325 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MGLG7109.6/WW/E27
KOD VÝR.:LG719.6-E27-2700K
EAN.:4892657098853
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved