CIMCO FV 188010 Sada solárních konektorů MC4 F/M 2,5 - 6 mm2
KOD KRAT.:CI188010
KOD VÝR.:188010
EAN.:4021103880104
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Weight | 0.100 kg |
| Energy efficiency label | F |
| Dimensions | 60 x 109 mm |
| Packaging | 60 ks |
| EAN | 4892657063899 |
| Length | 109.0 |
| Diameter | 60 |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Power | 4.8 W |
| přepravní rozměr cm | 11.9 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 65 |
| Transport length | 63 |
| Transport width | 119 |
| Type/Shape | A60 |
| With motion sensor | ne |
| Cap-base | E27 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 40 W |
| IP rating | IP20 |
| Lamp shape | Klasická žárovka |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 470.00 lm |
| type of glass/cover | Frosted |
| KOD | MGLG7104.8/CD/E27 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4892657063899 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:CI188010
KOD VÝR.:188010
EAN.:4021103880104
KOD KRAT.:MK4130
KOD VÝR.:4130
EAN.:4015394021759
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved