OSRAM LED bulb STAR.Decor A60 2.5W/15W E27 235lm yellow 15Y NonDim
KOD KRAT.:OSELSA152.5/622YE
KOD VÝR.:4058075433922
EAN.:4058075433922
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657114997 |
| Weight | 0.100 kg |
| Length | 118 |
| Energy efficiency label | E |
| Dimensions | 118 x 60 mm |
| Packaging | 60 ks |
| Diameter | 60 |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Power | 15.5 W |
| přepravní rozměr cm | 11.9 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 65 |
| Transport length | 63 |
| Transport width | 119 |
| Type/Shape | A60 |
| With motion sensor | ne |
| Cap-base | E27 |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 120 W |
| IP rating | IP20 |
| Lamp shape | Klasická žárovka |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 2000 lm |
| type of glass/cover | Frosted |
| KOD | MGLG268155-OPv00/840 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4892657114997 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSELSA152.5/622YE
KOD VÝR.:4058075433922
EAN.:4058075433922
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved