PHILIPS LED MASTER LEDtube HF 1149mm HO 26W 840 T5 OE
KOD KRAT.:PHELEDTM26/84054HOOE
KOD VÝR.:871869974953800
EAN.:8718699749538
| Výrobce: | |
| Product family | Master |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696743355 |
| Weight | .196 kg |
| Diameter | 18.8 |
| Packaging | 10 ks |
| Length | 1500.00 |
| Energy efficiency label | A+ |
| Others | |
| Colour | bílá |
| Equivalent replacement | 35 W |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp shape | Zářivka |
| Lifespan | 60000 hod |
| přepravní rozměr cm | 146.3 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 22 |
| Transport length | 1463 |
| Transport width | 22 |
| Type/Shape | T5 |
| Volatge | 120 V |
| Cap-base | G5 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 2800 lm |
| Power | 20 W |
| EOC | 871869674335500 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718696743355 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHELEDTM20/830HFHE | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718696743362 | box | 11 | pcs |
| GPC | 929001391302 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHELEDTM26/84054HOOE
KOD VÝR.:871869974953800
EAN.:8718699749538
KOD KRAT.:PHQBGP3911804S/740D9
KOD VÝR.:871951464415100
EAN.:8719514644151
KOD KRAT.:WG221-2411/5
KOD VÝR.:221-2411/5
EAN.:8594031136668
KOD KRAT.:EE1000883
KOD VÝR.:1000883
EAN.:8592847000135
KOD KRAT.:OSEST8UOHF/15/840
KOD VÝR.:4099854026133
EAN.:4099854026133
KOD KRAT.:OSEST8APHF/7.5/830
KOD VÝR.:4058075545052
EAN.:4058075545052
KOD KRAT.:OSEST8PROHF20830
KOD VÝR.:4099854025976
EAN.:4099854025976
KOD KRAT.:OSEST5HOHF26865
KOD VÝR.:4099854029301
EAN.:4099854029301
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved