PHILIPS LED CorePro LEDtube UN 600mm HO 8W840 T8
KOD KRAT.:PHELEDTCO8/840UNHO
KOD VÝR.:871869978279500
EAN.:8718699782795
| Výrobce: | |
| Product family | Master |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696687109 |
| Length | 908.7 |
| Packaging | 10 ks |
| Diameter | 28 |
| Energy efficiency label | A++ |
| Others | |
| Beam angle | 160 st. |
| Colour | POLAR |
| Equivalent replacement | 30 W |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp shape | Fluorescent tube |
| Lifespan | 70000 hod |
| Luminous flux | 1575 lm |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Power | 12.0 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8718696687109 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHELEDTM12/865HO | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871869668710900 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718696687116 | box | 11 | pcs |
| GPC | 929001298502 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718696687116 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHELEDTCO8/840UNHO
KOD VÝR.:871869978279500
EAN.:8718699782795
KOD KRAT.:PHELEDTM26/83049HOOE
KOD VÝR.:871869974957600
EAN.:8718699749576
KOD KRAT.:PHELEDTM20/840HFHO
KOD VÝR.:871951446690600
EAN.:8719514466906
KOD KRAT.:OSEST8AEM/14/840K2
KOD VÝR.:4058075692534
EAN.:4058075692534
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved