EMOS cable coaxial antenna straight 1.25m Code: S30100
KOD KRAT.:BES30100
KOD VÝR.:2333130120
EAN.:8592920107706
| Transport height | 380 |
|---|---|
| Transport length | 145 |
| Transport width | 200 |
| Product family | Low volt |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Cap-base | ostatní |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8719514477353 |
| Length | 72 |
| Width | 118 |
| Height | 119 |
| Dimensions | 349x120x120mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| Luminous flux | 600 lm |
| Lamp | LED |
| Power | 15.10 W |
| Volatge | 24 V |
| Colour | černá |
| IP rating | IP44 |
| EAN | 8719514477353 | pck | 3 | pck |
| GPC | 929003262001 | pck | 3 | pck |
| EOC | 871951447735300 | pck | 3 | pck |
| KOD | PHI8719514477353 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:BES30100
KOD VÝR.:2333130120
EAN.:8592920107706
KOD KRAT.:AB5518-2029 H
KOD VÝR.:5518-2029 H
EAN.:8592624054115
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved