ABB circuit breaker S201M 1-pole. 63A C 10kA
KOD KRAT.:AB2CDS271001R0634
KOD VÝR.:2CDS271001R0634
EAN.:4016779543941
| přepravní rozměr cm | 40 cm |
|---|---|
| Transport height | 400 |
| Transport length | 140 |
| Transport width | 32 |
| Manufacturer | LEDVANCE |
| Beam angle | 110.0 st. |
| CRI | 90-100 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Luminous flux | 4772 lm |
| Cap-base | ostatní |
| Number of lamps | 0.9 |
| Fixture class | III |
| Power | 2.00 W |
| Volatge | 5 V |
| Switch | DMX |
| With motion sensor | ne |
| Height/Depth | 17.00 |
| EAN | 4058075399723 |
| Length | 206 |
| Width | 17.00 |
| Height | 17mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Lamp | LED |
| IP rating | IP44 |
| Packaging | 6 ks |
| Energy efficiency label | A++ |
| EAN | 4058075399723 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075399730 | box | 11 | pcs |
| KOD | OSISTI2/840 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:AB2CDS271001R0634
KOD VÝR.:2CDS271001R0634
EAN.:4016779543941
KOD KRAT.:PHQRCRC132V-735620
KOD VÝR.:872016973562099
EAN.:8720169735620
KOD KRAT.:MOPL7000L2WPM5ND
KOD VÝR.:PL7000L2WPM5ND
EAN.:8596099036348
KOD KRAT.:AMZB5AV033
KOD VÝR.:ZB5AV033
EAN.:3389110908084
KOD KRAT.:MOQP3C600/B1050ND
KOD VÝR.:QP3C600/B1050ND
EAN.:8595073730272
KOD KRAT.:MOGEOSM3000SO4/9003
KOD VÝR.:GEOSM3000SO4/9003/ND
EAN.:8596099081270
KOD KRAT.:MOQXPD4000A600MIXW/1
KOD VÝR.:QXPD4000A600MIXW/SKY21
EAN.:8596099053192
KOD KRAT.:MOESO2000RSKO3DALI
KOD VÝR.:ESO2000RSKO3DALI
EAN.:8596099045685
KOD KRAT.:MOLLL2000RM1KVM4NDNZ
KOD VÝR.:LLL2000RM1KVM4NDNZ
EAN.:8596099084608
KOD KRAT.:MOPL3500L1NPM4ND
KOD VÝR.:PL3500L1NPM4ND
EAN.:8596099044930
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved