ABB movement switch cross o7;
KOD KRAT.:AB3559-A07345
KOD VÝR.:3559-A07345
EAN.:8595017245633
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 1 ks |
| EAN | 4099854361920 |
| Length | 554mm |
| Width | 196mm |
| Height | 73mm |
| Others | |
| Beam angle | 155x80 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Fixture class | I |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IK rating | IK07 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| With motion sensor | ne |
| Colour | šedá |
| IP rating | IP65 |
| Lamp | LED |
| Lifespan | 50000 hod |
| Luminous flux | 12000 lm |
| Power | 100 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | OSIUAE100/840G | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854361920 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:AB3559-A07345
KOD VÝR.:3559-A07345
EAN.:8595017245633
KOD KRAT.:BEK1331.2
KOD VÝR.:1804100701
EAN.:8592920086063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved