FLOODLIGHT COMPACT SENSOR 20W 840 SYM 100 BK
KOD KRAT.:OSIFLCO20/840
KOD VÝR.:4058075575288
EAN.:4058075575288
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075268708 |
| Length | 500.0 |
| Width | 118.00 |
| Packaging | 8 ks |
| Energy efficiency label | A++ |
| Others | |
| barva těla | černá |
| Beam angle | >80 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Glass |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Flammable surface installation | ne |
| Height/Depth | 66.00 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IK rating | IK06 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Floodlights |
| Lamp included | 1-10 V |
| Material housing | Aluminium |
| Suitable for suspended mounting | ne |
| typ svítidla | FLOODLIGHT |
| type of glass/cover | černé |
| účinnost svítidla | 85.0 |
| With motion sensor | 1-10 V |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP44 |
| Lamp | LED module |
| Lifespan | 30000.00 hod |
| Luminous flux | 1700 lm |
| Power | 20 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075268715 | box | 11 | pcs |
| EAN | 4058075268708 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSIFLV20/840BKS | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSIFLCO20/840
KOD VÝR.:4058075575288
EAN.:4058075575288
KOD KRAT.:MOASTAP3000L4/ND
KOD VÝR.:ASTAP3000L4/ND
EAN.:8596099053499
KOD KRAT.:MOMEGALW2M5V2/2100ND
KOD VÝR.:MEGALW2M5V2/2100ND
EAN.:8596099028800
KOD KRAT.:MOODM2500S2RC/NDS60U
KOD VÝR.:ODM2500S2RC/NDS60U
EAN.:8596099110390
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4ND90
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4ND/90
EAN.:8596099115326
KOD KRAT.:MOMEGALW4M5PCOV2/420
KOD VÝR.:MEGALW4M5PCOV2/4200ND
EAN.:8596099028961
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved