OSRAM LED candle VALUE B35 7W/60W E14 2700K 806lm NonDim 15Y opal 2-pack
KOD KRAT.:OSEVB7/827/2
KOD VÝR.:4058075479159
EAN.:4058075479159
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075478275 |
| Length | 98.00 |
| Energy efficiency label | F |
| Width | 66.00 |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Beam angle | 21-40 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | ostatní |
| Driver included | DMX |
| Emergency gear | ne |
| Fixture class | I |
| Flammable surface installation | ne |
| Height/Depth | 331.00 |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IK rating | IK03 |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | Svítidla |
| Lamp included | DMX |
| Luminous flux | 320.0 lm |
| Material housing | Aluminium |
| přepravní rozměr cm | 35.4 cm |
| Transport height | 354.00000000 |
| Transport length | 117.00000000 |
| Transport width | 87.00000000 |
| účinnost svítidla | 43.0 |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP44 |
| Lamp | LED modul |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075478282 | box | 11 | pcs |
| KOD | OSISMFLAREW7.5 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075478275 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSEVB7/827/2
KOD VÝR.:4058075479159
EAN.:4058075479159
KOD KRAT.:OSEVB7/840/2
KOD VÝR.:4058075479173
EAN.:4058075479173
KOD KRAT.:OSEVINPIN4.5W/825
KOD VÝR.:4058075092037
EAN.:4058075092037
KOD KRAT.:DELXTS14-1
KOD VÝR.:XTS14-1
EAN.:6410014507176
KOD KRAT.:PHI16483/93/P0
KOD VÝR.:8718696158876
EAN.:8718696158876
KOD KRAT.:OSIECOD80/840
KOD VÝR.:4058075464063
EAN.:4058075464063
KOD KRAT.:OSEVINT4.5W/825
KOD VÝR.:4058075091979
EAN.:4058075091979
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved