OSRAM LED candle VALUE B35 7W/60W E14 2700K 806lm NonDim 15Y opal 3-pack
KOD KRAT.:OSEVB7/827/3
KOD VÝR.:4058075385207
EAN.:4058075385207
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075478336 |
| Length | 93.00 |
| Energy efficiency label | F |
| Width | 100.00 |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Beam angle | 21-40 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | ostatní |
| Driver included | DMX |
| Emergency gear | ne |
| Fixture class | I |
| Flammable surface installation | ne |
| Height/Depth | 248.00 |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IK rating | IK03 |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | Svítidla |
| Lamp included | DMX |
| Material housing | Aluminium |
| přepravní rozměr cm | 26.4 cm |
| Transport height | 264.00000000 |
| Transport length | 112.00000000 |
| Transport width | 112.00000000 |
| účinnost svítidla | 58.0 |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP44 |
| Lamp | LED modul |
| Luminous flux | 520.0 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075478343 | box | 11 | pcs |
| KOD | OSISMCURVE9DG | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075478336 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSEVB7/827/3
KOD VÝR.:4058075385207
EAN.:4058075385207
KOD KRAT.:MOQD5A600/700ND/SKY4
KOD VÝR.:QD5A600/700ND/SKY0311
EAN.:8595073789232
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:OSA921-02B
KOD VÝR.:4008321349507
EAN.:4008321349507
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved