| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075759527 |
| Length | 300.00 |
| Width | 300.00 |
| Packaging | 7.60 ks |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Dimmable | true |
| Driver included | true |
| Fixture class | I |
| Flammable surface installation | false |
| Height/Depth | 63.00 |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | Svítidla |
| Lamp included | true |
| Material housing | Metal |
| Number of lamps | 0 |
| přepravní rozměr cm | 35.3 cm |
| Suitable for suspended mounting | false |
| Switch | false |
| Transport height | 353.00000000 |
| Transport length | 82.00000000 |
| Transport width | 352.00000000 |
| With motion sensor | false |
| CRI | 80-89 |
| Lamp | LED modul |
| Luminous flux | 1778.00 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075759527 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSISMPLFLSP213030WF | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075759534 | box | 11 | pcs |
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved