MODUS light.highbay.LED MEGA 61W 10400lm/5700 IP65 100Y ND ;
KOD KRAT.:MOMEGALW2M5V2/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW2M5V2/1400ND
EAN.:8596099028794
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 2.00 ks |
| EAN | 4058075564268 |
| Length | 200.00 |
| Energy efficiency label | F |
| Width | 160.00 |
| Others | |
| Beam angle | Širokozářič st. |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IK rating | IK03 |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | Fixtures |
| Luminous flux | 420.0 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Number of lamps | 1 |
| přepravní rozměr cm | 52.2 cm |
| Transport height | 522.00000000 |
| Transport length | 222.00000000 |
| Transport width | 182.00000000 |
| účinnost svítidla | 38 |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP44 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075564275 | box | 11 | pcs |
| KOD | OSISMCASC5010 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075564268 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOMEGALW2M5V2/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW2M5V2/1400ND
EAN.:8596099028794
KOD KRAT.:MOLVXS3000G3V1/NDS60
KOD VÝR.:LVXS3000G3V1/NDS60
EAN.:8596099042646
KOD KRAT.:MOTS/B/4000L4CW/ND
KOD VÝR.:TS/B/4000L4CW/ND
EAN.:8596099058241
KOD KRAT.:MOMEGAL4S4KNV1/2100D
KOD VÝR.:MEGAL4S4KNV1/2100DALI
EAN.:8596099014766
KOD KRAT.:PHI8719514327283
KOD VÝR.:871951432728300
EAN.:8719514327283
KOD KRAT.:MOTELXAS3000M4/ND
KOD VÝR.:TELXAS3000M4/ND
EAN.:8596099106355
KOD KRAT.:MOEXAL3000CS4KOPDB/N
KOD VÝR.:EXAL3000CS4KOPDB/ND
EAN.:8596099038052
KOD KRAT.:OSH64741/240
KOD VÝR.:4050300283197
EAN.:4050300283197
KOD KRAT.:MOFITP6000C4KN600/N2
KOD VÝR.:FITP6000C4KN600/NDNZ
EAN.:8596099073336
KOD KRAT.:OSH64674
KOD VÝR.:4052899015524
EAN.:4052899015524
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved