PHILIPS WiZ kontaktní senzor 2-pack
KOD KRAT.:PHIW8720169077065
KOD VÝR.:872016907706500
EAN.:8720169077065
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075763487 |
| Packaging | 7.60 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | Smartthings |
| Luminous flux | 1720 lm |
| přepravní rozměr cm | 24.7 cm |
| Transport height | 152.00000000 |
| Transport length | 147.00000000 |
| Transport width | 247.00000000 |
| IP rating | IP44 |
| KOD | OSISMMULTSPCAMWF | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075763487 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075763494 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHIW8720169077065
KOD VÝR.:872016907706500
EAN.:8720169077065
KOD KRAT.:EE-AB12540340
KOD VÝR.:1254-0340
EAN.:8594031133810
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved