LEDVANCE public light LED SL.AREA.SM.V 30W 3900lm/730/160x58° IP66 70Y ;
KOD KRAT.:OSISLASMV30/730
KOD VÝR.:4099854030055
EAN.:4099854030055
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075725034 |
| Length | 500.0 |
| Energy efficiency label | E |
| Width | 172.00 |
| Packaging | 7.60 ks |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, transparent |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 73.00 |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IK rating | IK08 |
| IP rating | IP66 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 70000 hod |
| Luminous flux | 3900 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Montage type | Post-top |
| přepravní rozměr cm | 47.4 cm |
| Transport height | 191 |
| Transport length | 474 |
| Transport width | Extreme narrow beam 5-10° |
| účinnost svítidla | 130 |
| Volatge | 100 V |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 70-79 (class 2A) |
| Lamp | LED modul |
| Power | 30 W |
| EAN | 4058075725034 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSISLASM30/730 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075725041 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OSISLASMV30/730
KOD VÝR.:4099854030055
EAN.:4099854030055
KOD KRAT.:AMLC1K0910E7
KOD VÝR.:LC1K0910E7
EAN.:3389110374766
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved