LUNETTA® Sunset 840 White
KOD KRAT.:OS4099854530715
KOD VÝR.:4099854530715
EAN.:4099854530715
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075570221 |
| Length | 195mm |
| Energy efficiency label | G |
| Width | 140mm |
| Height | 38mm |
| Packaging | 9394 ks |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Flashlights |
| Item subcategory | Flashlights |
| Lamp included | DMX |
| Luminous flux | 15 lm |
| Power | .6 W |
| přepravní rozměr cm | 19.5 cm |
| Transport height | 195.00000000 |
| Transport length | 38.00000000 |
| Transport width | 140.00000000 |
| With motion sensor | DMX |
| Beam angle | 120 st. |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075570221 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSILUSUNS | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075570238 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854530715
KOD VÝR.:4099854530715
EAN.:4099854530715
KOD KRAT.:MOFLY8000RM4BP/DALI
KOD VÝR.:FLY8000RM4BP/DALI
EAN.:8596099031763
KOD KRAT.:MOTS/B/4000L4CW/NDNZ
KOD VÝR.:TS/B/4000L4CW/NDNZ
EAN.:8596099070502
KOD KRAT.:MOES3000A4BB80/44/ND
KOD VÝR.:ES3000A4BB80/44/600/ND
EAN.:8596099064884
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4PCOV1/210
KOD VÝR.:MEGALW4S4PCOV1/2100DALI
EAN.:8595073738964
KOD KRAT.:ENF2CR5
KOD VÝR.:7638900057003
EAN.:7638900057003
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved