LEDVANCE linear light LED LINEAR.COMP.SW 12W 1200lm/840 IP20 50Y ;873mm
KOD KRAT.:OSILNCSW12/840
KOD VÝR.:4058075106215
EAN.:4058075106215
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075106239 |
| Length | 873.00 |
| Dimensions | 873x24x36mm |
| Width | 24mm |
| Height | 36mm |
| Packaging | 25 ks |
| Energy efficiency label | D |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | 140 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Colour | POLAR |
| Driver included | 1-10 V |
| Emergency gear | ne |
| Fixture class | II |
| Flammable surface installation | ne |
| Height/Depth | 36.00 |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IK rating | IK03 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp included | 1-10 V |
| Material | plast |
| přepravní rozměr cm | 108.6 cm |
| připojení pomocí konektoru | ne |
| Switch | ne |
| Transport height | 1086 |
| Transport length | 44 |
| Transport width | 34 |
| typ svítidla | liniová |
| type of glass/cover | bílé |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | LED modul |
| Lifespan | 50000 hod |
| Luminous flux | 1500.00 lm |
| Power | 15 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075106239 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSILNCHO15/830 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075106246 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OSILNCSW12/840
KOD VÝR.:4058075106215
EAN.:4058075106215
KOD KRAT.:HTRSR3b
KOD VÝR.:V120
EAN.:8595614702300
KOD KRAT.:PHIH8719514411586
KOD VÝR.:871951441158600
EAN.:8719514411586
KOD KRAT.:SASPP2727B/25
KOD VÝR.:BAS.2MT.508/25
EAN.:8594031135609
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved