MODUS Q LED panel, fitted rectangle B, module 600,2900K, driver 500mA
KOD KRAT.:MOQP2B/500ND
KOD VÝR.:QP2B600/500ND
EAN.:8595073715019
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075821538 |
| Packaging | 7.60 ks |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Dimmable | DALI |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP40 |
| Lamp | LED module |
| Luminous flux | 4015 lm |
| Power | 33 W |
| EAN | 4058075821538 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSIPLPF33/840AO | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOQP2B/500ND
KOD VÝR.:QP2B600/500ND
EAN.:8595073715019
KOD KRAT.:L400-6415-93-05
KOD VÝR.:00-6415-93-05
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU105/840/12
KOD VÝR.:871951430865700
EAN.:8719514308657
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved