LED TUBE T5 HF SHORT VALUE 288 mm 4W 830
KOD KRAT.:OSEST5VALHF4W830
KOD VÝR.:4099854552403
EAN.:4099854552403
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | SubstiTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075823617 |
| Packaging | 25 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 8 W |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp | Zářivka T5 |
| Luminous flux | 360 lm |
| přepravní rozměr cm | 31 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 20 |
| Transport length | 310 |
| Type/Shape | T5 |
| Cap-base | G5 |
| Lifespan | 30000.00 hod |
| EAN | 4058075823617 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSEST5VALHF4830 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075823624 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OSEST5VALHF4W830
KOD VÝR.:4099854552403
EAN.:4099854552403
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved