LED TUBE T8 EM VALUE 720 mm 7W 830
KOD KRAT.:OS4099854435003
KOD VÝR.:4099854435003
EAN.:4099854435003
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | SubstiTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854039027 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 16 W |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 765.00 lm |
| přepravní rozměr cm | 73 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 29.01 |
| Transport length | 730 |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Lamp | Zářivka T8 |
| Lifespan | 30000.00 hod |
| EAN | 4099854039027 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854039034 | box | 11 | pcs |
| KOD | OSEST8VALEM7830 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854435003
KOD VÝR.:4099854435003
EAN.:4099854435003
KOD KRAT.:PHIH8719514452138
KOD VÝR.:871951445213800
EAN.:8719514452138
KOD KRAT.:BEP0612
KOD VÝR.:1902060200
EAN.:8595025309556
KOD KRAT.:BEP084501
KOD VÝR.:1908245003
EAN.:8595025392657
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved