LEDVANCE LED tube SubstiTUBE PRO UO UN T8 1.2m 15W/36W G13 2400lm/840 60Y
KOD KRAT.:OSEST8PROUOUN15840
KOD VÝR.:4099854026294
EAN.:4099854026294
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | SubstiTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854026133 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 36 W |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lifespan | 60000 hod |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Luminous flux | 2100 lm |
| EAN | 4099854026133 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSEST8UOHF/15/840 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854026140 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OSEST8PROUOUN15840
KOD VÝR.:4099854026294
EAN.:4099854026294
KOD KRAT.:OSEST8APHF/7.5/830
KOD VÝR.:4058075545052
EAN.:4058075545052
KOD KRAT.:OSEST8PROHF20830
KOD VÝR.:4099854025976
EAN.:4099854025976
KOD KRAT.:OSEST5HOHF26865
KOD VÝR.:4099854029301
EAN.:4099854029301
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved