LEDVANCE LED tube SubstiTUBE PRO UN T8 1.2m 14W/36W G13 2100lm/840 60Y
KOD KRAT.:OSEST8PROUN14840
KOD VÝR.:4099854026393
EAN.:4099854026393
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | SubstiTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854025938 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 36 W |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lifespan | 75000 hod |
| přepravní rozměr cm | 122.0 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 31.0 |
| Transport length | 1220 |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Lamp | Zářivka T8 |
| Luminous flux | 2100.00 lm |
| KOD | OSEST8PROHF14840 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854025938 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854025945 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OSEST8PROUN14840
KOD VÝR.:4099854026393
EAN.:4099854026393
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved