LEDVANCE LED tube T5 HF 0,849m 11W 50-90V G5 6500K 1700lm ND 60Y;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854552502
KOD VÝR.:4099854552502
EAN.:4099854552502
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | SubstiTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854029424 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 21 W |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp | Zářivka T5 |
| přepravní rozměr cm | 86.5 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 24.0 |
| Transport length | 865 |
| Type/Shape | T5 |
| Cap-base | G5 |
| Lifespan | 50000.00 hod |
| Luminous flux | 1500.00 lm |
| EAN | 4099854029424 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854029431 | box | 11 | pcs |
| KOD | OSEST5HEHF10865 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854552502
KOD VÝR.:4099854552502
EAN.:4099854552502
KOD KRAT.:OSEST8AUEM/15.6/84K2
KOD VÝR.:4058075692510
EAN.:4058075692510
KOD KRAT.:OSEST8PEM/18.8/840K1
KOD VÝR.:4058075692435
EAN.:4058075692435
KOD KRAT.:OSEST8PROHF7.5830
KOD VÝR.:4099854026058
EAN.:4099854026058
KOD KRAT.:OSEST5HOAC/37/8480K1
KOD VÝR.:4058075692688
EAN.:4058075692688
KOD KRAT.:OSEST5HOAC/26/8449K1
KOD VÝR.:4058075692701
EAN.:4058075692701
KOD KRAT.:OSEST8PUEM/14.3/84K1
KOD VÝR.:4058075692374
EAN.:4058075692374
KOD KRAT.:OSEST8PUEM/14.3/84K2
KOD VÝR.:4058075692404
EAN.:4058075692404
KOD KRAT.:OSEST5HOAC/26/8454K1
KOD VÝR.:4058075692695
EAN.:4058075692695
KOD KRAT.:OSEST8PROEM5.1840
KOD VÝR.:4099854037351
EAN.:4099854037351
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved