SCHMACHTL rail.DIN TS 35 / 7.5 / 1m - perforated Code: ts35751
KOD KRAT.:SMDIN1MLISTA
KOD VÝR.:PR-TS 35/F5A 1m
EAN.:8016445000804
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | VALUE |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 30 ks |
| EAN | 4058075708013 |
| Energy efficiency label | F |
| Width | 8 |
| Length | 5000 |
| Others | |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| IP rating | IP00 |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 1490 lm |
| Montage type | na povrch |
| přepravní rozměr cm | 24.2 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 26 |
| Transport length | 242 |
| Transport width | 242 |
| Beam angle | 120 st. |
| CRI | 80-89 |
| Lamp | LED modul |
| Volatge | 24 V |
| EAN | 4058075708013 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSILSV1500/865/5 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075708020 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:SMDIN1MLISTA
KOD VÝR.:PR-TS 35/F5A 1m
EAN.:8016445000804
KOD KRAT.:OS4099854049484
KOD VÝR.:4099854049484
EAN.:4099854049484
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved