LED SUPERSTAR PLUS CLASSIC BA FILAMENT 3.4W 927 Clear E14
KOD KRAT.:OS4058075602830
KOD VÝR.:4058075602830
EAN.:4058075602830
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854060618 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | B35 |
| Cap-base | E14 |
| Dimmable | DMX |
| Equivalent replacement | 40 W |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 470.0 lm |
| EAN | 4099854060618 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OS4099854060618 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854060625 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OS4058075602830
KOD VÝR.:4058075602830
EAN.:4058075602830
KOD KRAT.:SP11091001
KOD VÝR.:11091001
EAN.:4013902153558
KOD KRAT.:OSL32/840C
KOD VÝR.:4008321581143
EAN.:4008321581143
KOD KRAT.:BEP14131
KOD VÝR.:1902340301
EAN.:8592920055472
KOD KRAT.:MOEY1SE/ST
KOD VÝR.:OZAWEY1SE/ST
EAN.:5902448911410
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved