LEDVANCE LED filam.bulb PFM A60 5.9W/60W E27 2700K 806lm NonDim 15Y čirá
KOD KRAT.:OS4099854465970
KOD VÝR.:4099854465970
EAN.:4099854465970
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854062582 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 60 W |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 806 lm |
| EAN | 4099854062582 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 02040998540625823700 | box | 11 | pcs |
| KOD | OS4099854062582 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854062599 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854465970
KOD VÝR.:4099854465970
EAN.:4099854465970
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved