KOPOS pipe.rigid PVC 1532_KA 320N 32/28.6mm; St. gray 3 m
KOD KRAT.:KK1532_KA
KOD VÝR.:1532_KA
EAN.:8595057616929
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854049484 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A55 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 40 W |
| Lifespan | 10000 hod |
| Luminous flux | 470.00 lm |
| KOD | OS4099854049484 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854049491 | box | 11 | pcs |
| EAN | 4099854049484 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:KK1532_KA
KOD VÝR.:1532_KA
EAN.:8595057616929
KOD KRAT.:AB3558A-A00933 B
KOD VÝR.:3558A-A00933 B
EAN.:8595017277375
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/40-40
KOD VÝR.:248852
EAN.:4015082488529
KOD KRAT.:OSISLFL110/73025
KOD VÝR.:4058075552432
EAN.:4058075552432
KOD KRAT.:BEJ60130
KOD VÝR.:2521000130
EAN.:8595025325075
KOD KRAT.:OSEVING2005W/818K
KOD VÝR.:4058075269927
EAN.:4058075269927
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved