LEDVANCE LED strip VALUE 13.2W/m 24V 4000K 1490lm/m IP00 roll.5m
KOD KRAT.:OSILSV1500/840/5
KOD VÝR.:4058075707993
EAN.:4058075707993
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854075407 |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 40 W |
| Lifespan | 30000.00 hod |
| Luminous flux | 470.00 lm |
| EAN | 4099854075414 | box | 11 | pcs |
| EAN | 4099854075407 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OS4099854075407 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSILSV1500/840/5
KOD VÝR.:4058075707993
EAN.:4058075707993
KOD KRAT.:BESL2001
KOD VÝR.:2333020010
EAN.:8595025380487
KOD KRAT.:OSEVCLA100/840
KOD VÝR.:4052899973428
EAN.:4052899973428
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved