LEDVANCE flood light LED FLOODLIGHT 135W 15000lm/840 IP65 50Y; black
KOD KRAT.:OSIFL135/840BKSL
KOD VÝR.:4058075216785
EAN.:4058075216785
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 0.9 ks |
| EAN | 4058075353565 |
| Dimensions | 494x395x87mm |
| Width | 395.00 |
| Height | 87mm |
| Length | 2000 |
| Energy efficiency label | D |
| Others | |
| barva těla | černá |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | sklo |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Flammable surface installation | ne |
| Height/Depth | 87.0 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IK rating | IK08 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Floodlights |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 100000 hod |
| Luminous flux | 26400 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Power | 200 W |
| přepravní rozměr cm | 56.8 cm |
| Suitable for suspended mounting | ne |
| Symmetrical/Asymmetrical | Asymmetrical |
| Transport height | 430 |
| Transport length | 568 |
| Transport width | 140 |
| typ svítidla | FLOODLIGHT |
| type of glass/cover | černé |
| účinnost svítidla | 140 |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP65 |
| Lamp | LED modul |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075353565 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSIFLPFM200/84055 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSIFL135/840BKSL
KOD VÝR.:4058075216785
EAN.:4058075216785
KOD KRAT.:MOSPMI3000KO4V2DB/ND
KOD VÝR.:SPMI3000KO4V2DB/ND
EAN.:8595073791723
KOD KRAT.:MOKSL6000L4KS/DALI
KOD VÝR.:KSL6000L4KS/DALI
EAN.:8596099000073
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved