LEDVANCE LED strip VALUE.PROT. 16W/m 24V 3000K 1650lm/m IP66 roll.5m
KOD KRAT.:OSILSV2000/830/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705708
EAN.:4058075705708
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854042119 |
| Diameter | 500.0 |
| Height | 105mm |
| Packaging | 5 ks |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Colour | POLAR |
| Fixture class | I |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IK rating | IK03 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | stropnice |
| Luminous flux | 3500.00 lm |
| typ svítidla | stropnice |
| With motion sensor | ne |
| Beam angle | 120 st. |
| IP rating | IP44 |
| Lamp | LED modul |
| Lifespan | 50000 hod |
| Power | 42 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | OSISFCV42/830PS | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854042126 | box | 11 | pcs |
| EAN | 4099854042119 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSILSV2000/830/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705708
EAN.:4058075705708
KOD KRAT.:BEK7351.2
KOD VÝR.:1807100802
EAN.:8592920086124
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved