EMOS connector. antenna IEC socket cable straight A 204 R BL2 Code: K1731.2
KOD KRAT.:BEK1731.2
KOD VÝR.:1804000600
EAN.:8592920086032
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075709881 |
| Length | 90 |
| Width | 90mm |
| Height | 47mm |
| Packaging | 10 ks |
| Diameter | 90 |
| Others | |
| Colour | bílá |
| IK rating | IK03 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Downlights |
| přepravní rozměr cm | 9.9 cm |
| Transport height | 99 |
| Transport length | 95.0 |
| Transport width | 53 |
| IP rating | IP44 |
| KOD | OSIDLDN90IP | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075709881 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075709898 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:BEK1731.2
KOD VÝR.:1804000600
EAN.:8592920086032
KOD KRAT.:AB3559-A07345
KOD VÝR.:3559-A07345
EAN.:8595017245633
KOD KRAT.:SIUR02
KOD VÝR.:UR02
EAN.:8595092128654
KOD KRAT.:BER5060.2
KOD VÝR.:1804300200
EAN.:8592920086094
KOD KRAT.:AMA9A15320
KOD VÝR.:A9A15320
EAN.:3606480542619
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved