ABB CLASSIC switch alternating double row 6+6; brown
KOD KRAT.:AB3553-52289 H3
KOD VÝR.:3553-52289 H3
EAN.:8595017205958
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075709942 |
| Length | 190.0 |
| Diameter | 190.0 |
| Width | 190mm |
| Height | 47mm |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| IK rating | IK03 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Downlights |
| přepravní rozměr cm | 19.9 cm |
| Transport height | 199 |
| Transport length | 195 |
| Transport width | 53 |
| IP rating | IP44 |
| KOD | OSIDLDN190IP | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075709942 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075709959 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:AB3553-52289 H3
KOD VÝR.:3553-52289 H3
EAN.:8595017205958
KOD KRAT.:PCE5146
KOD VÝR.:514-6
EAN.:9003399514067
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved