PHILIPS LED discharge lamp MASTER SON-TP 34W/70W E27 4000K 6000lm NonDim 70Y
KOD KRAT.:PHEMSONTP34/740E27
KOD VÝR.:871951444893300
EAN.:8719514448933
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | SubstiTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854029158 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 49.0 W |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp | Zářivka T5 |
| přepravní rozměr cm | 146.5 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 24.0 |
| Transport length | 1465 |
| Type/Shape | T5 |
| Cap-base | G5 |
| Lifespan | 50000.00 hod |
| Luminous flux | 4015 lm |
| EAN | 4099854029158 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854029165 | box | 11 | pcs |
| KOD | OSEST5HOHF2686545 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHEMSONTP34/740E27
KOD VÝR.:871951444893300
EAN.:8719514448933
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved