LEDVANCE LED tube T5 HF 0,849m 11W 50-90V G5 3000K 1550lm ND 60Y;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854552465
KOD VÝR.:4099854552465
EAN.:4099854552465
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | SubstiTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854029387 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 21 W |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp | Zářivka T5 |
| přepravní rozměr cm | 86.5 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 24 |
| Transport length | 865 |
| Type/Shape | T5 |
| Cap-base | G5 |
| Lifespan | 50000 hod |
| Luminous flux | 1350 lm |
| EAN | 4099854029387 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854029394 | box | 11 | pcs |
| KOD | OSEST5HEHF10830 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854552465
KOD VÝR.:4099854552465
EAN.:4099854552465
KOD KRAT.:PHIW8720169072176
KOD VÝR.:872016907217600
EAN.:8720169072176
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved