LEDVANCE LED tube T5 HF 0,549m 7W 40-70V G5 6500K 1050lm NonDim 60Y;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854552564
KOD VÝR.:4099854552564
EAN.:4099854552564
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | SubstiTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854029486 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 14.00 W |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp | Zářivka T5 |
| přepravní rozměr cm | 56.5 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 24 |
| Transport length | 565 |
| Type/Shape | T5 |
| Cap-base | G5 |
| Lifespan | 50000 hod |
| Luminous flux | 1000 lm |
| EAN | 4099854029486 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854029493 | box | 11 | pcs |
| KOD | OSEST5HEHF7865 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854552564
KOD VÝR.:4099854552564
EAN.:4099854552564
KOD KRAT.:OSILSPFM1000RGB840I
KOD VÝR.:4058075436176
EAN.:4058075436176
KOD KRAT.:PHIH8719514433526
KOD VÝR.:871951443352600
EAN.:8719514433526
KOD KRAT.:PHELEDTC21.5/840UO
KOD VÝR.:871951441897400
EAN.:8719514418974
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved