| Transport height | 180 |
|---|---|
| Transport length | 190.0 |
| Transport width | 190.0 |
| Manufacturer | LEDS.C4 |
| Beam angle | 21 st. |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Luminous flux | 1630 lm |
| Cap-base | ostatní |
| Fixture class | I |
| Power | 17.6 W |
| Cover material | Glass |
| typ svítidla | Ground recessed |
| IP rating | IP67/IP69K |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8435381439910 |
| Dimensions | 185x185x156mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| Lamp | LED |
| Dimmable | ne |
| Lifespan | 50000.00 hod |
| Volatge | 220-240 V |
| Colour | nerez |
| Packaging | 7.60 ks |
| KOD | L455-9907-CA-CL | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8435381439910 | pcs | 1 | pcs |
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved