Pebblo UE Ceiling SS W 10W 27K
KOD KRAT.:PHI8720169301054
KOD VÝR.:872016930105400
EAN.:8720169301054
| Výrobce: | |
| Product family | LEDbulb |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8721103057662 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 75 W |
| Lifespan | 10000.00 hod |
| Luminous flux | 1055 lm |
| Power | 10 W |
| EOC | 872110305766200 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLED2110305766200 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8721103057662 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929002306547 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHI8720169301054
KOD VÝR.:872016930105400
EAN.:8720169301054
KOD KRAT.:MOUSA5KN625
KOD VÝR.:USA5KN625
EAN.:8596099003203
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved