LED THREE STEP DIM CLASSIC A 7W 827 E27 3step DIM
KOD KRAT.:OSE3DFA7W/827
KOD VÝR.:4058075436787
EAN.:4058075436787
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169308909 |
| Dimensions | 531x19x531mm |
| Others | |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp | Zářivka T5 |
| přepravní rozměr cm | 60.4 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 604 |
| Transport length | 30.5 |
| Transport width | 24 |
| Type/Shape | T5 |
| Cap-base | G5 |
| Lifespan | 25000 hod |
| Luminous flux | 1050 lm |
KOD KRAT.:OSE3DFA7W/827
KOD VÝR.:4058075436787
EAN.:4058075436787
KOD KRAT.:PHLEDMR112.3/WW/BL
KOD VÝR.:8718699774059
EAN.:8718699774059
KOD KRAT.:PHLEDA23/827/BL
KOD VÝR.:871869976463000
EAN.:8718699764630
KOD KRAT.:OSEDS5/840EM
KOD VÝR.:4058075822993
EAN.:4058075822993
KOD KRAT.:OS4099854067822
KOD VÝR.:4099854067822
EAN.:4099854067822
KOD KRAT.:PHZH300KL25
KOD VÝR.:871150003871550
EAN.:8711500038715
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU104.6W/865
KOD VÝR.:871869672841300
EAN.:8718696728413
KOD KRAT.:PHEMLPAR206W2D25D
KOD VÝR.:871869671356300
EAN.:8718696713563
KOD KRAT.:MOPL10000L2W4DALI/90
KOD VÝR.:PL10000L2W4DALI/90
EAN.:8596099056940
KOD KRAT.:PHLEDCA13/WW/BL
KOD VÝR.:871869976451700
EAN.:8718699764517
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved