MODUS downlight LED SPMN 19W 1800lm/840 IP54 80Y ND;
KOD KRAT.:MOSPMN2000KO4/E190/N
KOD VÝR.:SPMN2000KO4/E190/ND
EAN.:8596099119584
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169309500 |
| Dimensions | 563x19x563mm |
| Others | |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lifespan | 35000 hod |
| Reflector | ne |
| Transport height | 563 |
| Transport length | 28.5 |
| Transport width | 285.0 |
| Type/Shape | T5 |
| Cap-base | G5 |
| Luminous flux | 1000 lm |
| EAN | 8720169309500 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003774101 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHELEDT7.1/830HE | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOSPMN2000KO4/E190/N
KOD VÝR.:SPMN2000KO4/E190/ND
EAN.:8596099119584
KOD KRAT.:MOTS/B/6000L4CW/NDNZ
KOD VÝR.:TS/B/6000L4CW/NDNZ
EAN.:8596099061616
KOD KRAT.:MOTOP4000M4CW/R/ND
KOD VÝR.:TOP4000M4CW/R/ND
EAN.:8596099041069
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved