MODUS light.highbay.LED MEGA 92W 15000lm/4000 IP65 100Y ND ;
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4V1/210
KOD VÝR.:MEGALW4S4V1/2100ND/EU
EAN.:8596099076177
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169309586 |
| Dimensions | 1463x19x1463mm |
| Others | |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lifespan | 35000 hod |
| Reflector | ne |
| Transport height | 1540 |
| Transport length | 28.5 |
| Transport width | 285 |
| Type/Shape | T5 |
| Cap-base | G5 |
| Luminous flux | 2800 lm |
| EAN | 8720169309586 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003774701 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHELEDT20.5/830HE | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4V1/210
KOD VÝR.:MEGALW4S4V1/2100ND/EU
EAN.:8596099076177
KOD KRAT.:MOTELXW7000L4/ND/P1
KOD VÝR.:TELXW7000L4/ND/P1
EAN.:8596099063443
KOD KRAT.:MOMEGALW2M5V2/2100ND
KOD VÝR.:MEGALW2M5V2/2100ND
EAN.:8596099028800
KOD KRAT.:MOODM2500S2RC/NDS60U
KOD VÝR.:ODM2500S2RC/NDS60U
EAN.:8596099110390
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4ND90
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4ND/90
EAN.:8596099115326
KOD KRAT.:MOMEGALW4M5PCOV2/420
KOD VÝR.:MEGALW4M5PCOV2/4200ND
EAN.:8596099028961
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved