PHILIPS LED CorePro LEDtube UN 600mm HO 8W830 T8
KOD KRAT.:PHELEDTCO8/830UNHO
KOD VÝR.:871869978277100
EAN.:8718699782771
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169309562 |
| Dimensions | 1163x19x1163mm |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lifespan | 35000 hod |
| Luminous flux | 2500 lm |
| přepravní rozměr cm | 124 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 1240 |
| Transport length | 28.5 |
| Transport width | 285 |
| Type/Shape | T5 |
| Cap-base | G5 |
| EAN | 8720169309562 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003774501 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHELEDT17.1/840HE | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08720169309579 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHELEDTCO8/830UNHO
KOD VÝR.:871869978277100
EAN.:8718699782771
KOD KRAT.:MDSBM2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120048796
KOD KRAT.:DEN800cCWI114A3B3
KOD VÝR.:N800cCWI.114/A3.B3
KOD KRAT.:MOLLL3000RM2KVM4ND90
KOD VÝR.:LLL3000RM2KVM4ND/90
EAN.:8596099101961
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved