LED SPOT PEAR 430MM3X4.3W827GU10WT OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854473807
KOD VÝR.:4099854473807
EAN.:4099854473807
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854474118 |
| Packaging | 6 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | stropnice |
| Luminous flux | 230 lm |
| Beam angle | 36 st. |
| Cap-base | GU10 |
| Power | 7.60 W |
| EAN | 4099854474118 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OS4099854474118 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854473807
KOD VÝR.:4099854473807
EAN.:4099854473807
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved